Tour of Mull 2005
Informacje Ogólne
- Wcześniejsze Edycje 1991 1993 1994 1997 2002 2005 2006 2007 2008 2009 2011 2013 2014 2015 2016 2019 2021 2022 2023 (19)
- Data 14. - 16. października 2005
- Strefa czasowa UTC+1
- Kraj Wielka Brytania
- www https://mullrally.org/
- Miejsce Mull Car Club (since 2010); 2300 Club (until 2009)
- Wyniki ewrc-results.com
- Tagi Isle of Mull Tour of Mull 2005 trasa, Tour of Mull 2005 Rajd, Tour of Mull 2005 mapa rajdu, Tour of Mull 2005 rajdu, Tour of Mull 2005 harmonogram, Tour of Mull 2005 OS, Tour of Mull 2005 Odcinek Specjalny, Tour of Mull 2005 Mapy
- Last updated 31 marca 2024 - 08:26:49 UTC
Przewodnik
piątek 14. października 2005 pokaż na mapie | |||||
Start/Meta/Podium (Tobermory) | 20:00 |
|
|||
OS 1 | Mishnish Lochs West | ?.?? km | 20:11 | ||
OS 2 | Hill Road South | ?.?? km | 20:32 | ||
build | Serwis A (Garmony - Craignure) | 21:01 |
|
||
OS 3 | Ardtun 1 | ?.?? km | 23:12 | ||
OS 4 | Ardtun 2 | ?.?? km | ??:?? | ||
sobota 15. października 2005 pokaż na mapie | |||||
OS 5 | Loch Scridain 1 | ?.?? km | 00:00 | ||
OS 6 | Gribun 1 | ?.?? km | ??:?? | ||
OS 7 | Calgary Bay | ?.?? km | 00:59 | ||
schedule | Punkcie Kontroli Czasu (Dervaig) | 01:18 |
|
||
Wyjazd - Start/Meta/Podium (Salen) | 12:00 |
|
|||
OS 8 | Tuath | ?.?? km | 12:10 | ||
OS 9 | Hill Road North 1 | ?.?? km | 12:32 | ||
OS 10 | Calgary Bay | ?.?? km | 12:43 | ||
OS 11 | Hill Road North 2 | ?.?? km | 13:06 | ||
OS 12 | Mishnish Lochs East 1 | ?.?? km | 13:30 | ||
build | Serwis B (Tobermory) | 13:43 |
|
||
OS 13 | Loch Na Keal | ?.?? km | 14:35 | ||
OS 14 | Loch Scridain East | ?.?? km | ??:?? | ||
schedule | Punkcie Kontroli Czasu (Loch Scridain) | 15:04 |
|
||
Wyjazd - Start/Meta/Podium (Salen) | 21:00 |
|
|||
OS 15 | Loch Tuath - Calgary Bay | ?.?? km | 21:10 | ||
OS 16 | Mishnish Lochs East 2 | ?.?? km | 21:53 | ||
build | Serwis C (Garmony - Craignure) | 22:23 |
|
||
niedziela 16. października 2005 pokaż na mapie | |||||
OS 17 | Loch Scridain 2 | ?.?? km | 00:20 | ||
OS 18 | Gribun 2 | ?.?? km | ??:?? | ||
OS 19 | Hill Road - Glen Bellart | ?.?? km | 01:19 | ||
Start/Meta/Podium (Tobermory) | 01:59 |
|
|||
Total Special Stage Distance | 0.0km |
Lokalny Czas: 15:19 [UTC+1]
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_up
Współrzędne GPS
Współrzędne
GEO QR-Code
Pokaż Ikony
keyboard_arrow_down