Arnold Clark Scottish Rally 1983
Informacje Ogólne
- Wcześniejsze Edycje 1980 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2021 2022 2023 (24)
- Data 11. - 14. czerwca 1983
- Strefa czasowa UTC+1
- Kraj Wielka Brytania
- www http://www.scottishrally.co.uk/
- Miejsce RSAC Motorsport Limited Board
- Wyniki ewrc-results.com
- Last updated 3 maja 2021 - 17:20:47 UTC
- Mapowany przez Steve Rennie
- Powiązane rajdy
Mistrzostwa
Przewodnik
sobota 11. czerwca 1983 pokaż na mapie | |||||
Ceremonia Startu (Glasgow - George Square) | 17:01 |
|
|||
OS 1 | Bellahouston Park 1 | ?.?? km | 17:15 |
|
|
OS 2 | Succoth Range | ?.?? km | 18:39 | ||
OS 3 | Rest And Be Thankful | ?.?? km | 19:00 |
|
|
OS 4 | Minard | ?.?? km | 20:00 | ||
OS 5 | Knapdale | ?.?? km | 20:30 | ||
OS 6 | Inverliever | ?.?? km | 21:38 | ||
OS 7 | Inverinian | ?.?? km | 21:57 | ||
build | Serwis A (Connel) | 22:40 |
|
||
OS 8 | Barcaldine | ?.?? km | 23:00 | ||
OS 9 | Glencoe | ?.?? km | 23:59 | ||
niedziela 12. czerwca 1983 pokaż na mapie | |||||
Przegrupowanie (Fort William - Grand Hotel) | 00:40 |
|
|||
OS 10 | Leanachan | ?.?? km | 02:11 | ||
OS 11 | Glenloy | ?.?? km | 02:41 | ||
OS 12 | Mandally | ?.?? km | 03:28 | ||
OS 13 | Glengarry | ?.?? km | 03:38 | ||
OS 14 | Inchnacardoch | ?.?? km | 04:27 | ||
OS 15 | Glenurquhart | ?.?? km | 05:23 | ||
OS 16 | Corrimoney | ?.?? km | 05:42 | ||
OS 17 | Glenaffric | ?.?? km | 06:22 | ||
OS 18 | Guisahan | ?.?? km | 06:47 |
|
|
OS 19 | Ord Hill | ?.?? km | 08:00 |
|
|
Przegrupowanie (Inverness) | 08:20 |
|
|||
OS 20 | Inshriach | ?.?? km | 11:00 |
|
|
OS 21 | Errochty | ?.?? km | 12:40 | ||
OS 22 | Drummond Hill | ?.?? km | 13:40 | ||
OS 23 | Fonab | ?.?? km | 14:33 | ||
OS 24 | Craigvinean | ?.?? km | 15:05 | ||
OS 25 | Ladywell | ?.?? km | 15:27 | ||
OS 26 | Keillour | ?.?? km | 16:14 | ||
OS 27 | Bellahouston Park 2 | ?.?? km | 18:15 |
|
|
Park Fermé (Glasgow) | 18:30 |
|
|||
poniedziałek 13. czerwca 1983 pokaż na mapie | |||||
OS 28 | Elibank | ?.?? km | 11:10 | ||
OS 29 | Yair | ?.?? km | 11:44 | ||
build | Serwis B (Selkirk) | 12:00 |
|
||
OS 30 | Craik | ?.?? km | 12:54 | ||
OS 31 | Castle O'er | ?.?? km | 13:30 | ||
OS 32 | Twiglees | ?.?? km | 13:45 | ||
OS 33 | Ae | ?.?? km | 14:58 | ||
Przegrupowanie (Locharbriggs - Queens Hotel) | 15:30 |
|
|||
OS 34 | Dalbeattie | ?.?? km | 17:30 | ||
OS 35 | Glengap | ?.?? km | 18:30 | ||
OS 36 | Goatpark | ?.?? km | 19:25 |
|
|
OS 37 | Kirroughtree | ?.?? km | 19:40 | ||
OS 38 | Balunton | ?.?? km | 20:25 | ||
OS 39 | Drumjohn | ?.?? km | 20:30 | ||
OS 40 | Knockdon | ?.?? km | 21:07 | ||
Park Fermé (Glasgow) | 23:00 |
|
|||
wtorek 14. czerwca 1983 pokaż na mapie | |||||
OS 41 | Garadhban | ?.?? km | 04:40 | ||
OS 42 | Loch Ard A | ?.?? km | 04:55 | ||
OS 43 | Loch Ard B | ?.?? km | 05:15 | ||
OS 44 | Achray | ?.?? km | 05:40 | ||
OS 45 | Carron | ?.?? km | 06:50 | ||
OS 46 | Kirk O'Muir | ?.?? km | 07:15 | ||
OS 47 | Glendevon | ?.?? km | 08:52 | ||
OS 48 | Blairadam | ?.?? km | 09:33 | ||
OS 49 | Knockhill (2 okr.) | ?.?? km | 10:00 |
|
|
OS 50 | Devilla | ?.?? km | 10:35 | ||
Ceremonia Mety (Glasgow - George Square) | 11:45 |
|
|||
Total Special Stage Distance | 0.0km |
Lokalny Czas: 14:57 [UTC+1]
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_up
Współrzędne GPS
Współrzędne
GEO QR-Code
Pokaż Ikony
keyboard_arrow_down