OS 41 - Kilcorney
Informacje Ogólne
- Rajd Circuit of Ireland Rally 1982
- Kraj Wielka Brytania
- Strefa czasowa UTC+1
- Długość 19.9 km
-
Teren
Najwyższy punkt
357
m
Najniższy punkt 115 m
Różnica 242 m
-
Nawierzchnia
Asfalt100%
Przewodnik
poniedziałek 12. kwietnia 1982 pokaż na mapie | ||||
OS 41 | Kilcorney | 19.9 km | 14:29 |
Lokalny Czas: 08:59 [UTC+1]
Profil Wysokośći
Powiązane Odcinek Specjalny
W bazie danych nie znaleziono żadnych specjalnych etapów.
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_up
Współrzędne GPS
Współrzędne
GEO QR-Code
Pokaż Ikony
keyboard_arrow_down