OS 19+30 - Salmon Creek
Informacje Ogólne
- Rajd Olympus Rally 1986
- Kraj Stany Zjednoczone
- Strefa czasowa UTC-8
- Długość 12.44 km
-
Teren
Najwyższy punkt
179
m
Najniższy punkt 71 m
Różnica 108 m
-
Nawierzchnia
Szuter100%
Przewodnik
sobota 6. grudnia 1986 pokaż na mapie | ||||
OS 19 | Salmon Creek 1 | 12.44 km | 09:56 | |
niedziela 7. grudnia 1986 pokaż na mapie | ||||
OS 30 | Salmon Creek 2 | 12.44 km | 07:26 |
Lokalny Czas: 06:45 [UTC-8]
Profil Wysokośći
Powiązane Odcinek Specjalny
Etapy specjalne, które są identyczne lub częściowo wykorzystujące te same drogi co 'OS 19+30 - Salmon Creek 1986' ( 12.44 km )Pacific Forest Rally | 1989 | OS2+7 | Salmon-Elkhorn | 20.342km | |
Pacific Forest Rally | 1989 | OS14 | Salmon-Elkhorn Reverse | 20.293km | |
Olympus Rally | 1987 | OS10+20 | Salmon Creek | 12.408km | |
Olympus International PRO Rally | 1985 | OS22+33 | Salmon Creek | 18.298km | |
Olympus International PRO Rally | 1984 | OS14+18 | Salmon Creek | 12.456km | |
Olympus International PRO Rally | 1983 | OS6+11 | Salmon Creek | 12.697km | |
Olympus International PRO Rally | 1983 | OS21 | Salmon Creek Reversed | 12.633km | |
Olympus Rally | 1975 | OS17 | LAMB | 15.675km | |
Olympus Rally | 1975 | OS30 | BMAL | 15.626km |
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_up
Współrzędne GPS
Współrzędne
GEO QR-Code
Pokaż Ikony
keyboard_arrow_down