Scottish Rally 1989
Informacje Ogólne
- Wcześniejsze Edycje 1980 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2021 2022 2023 (24)
- Data 9. - 12. czerwca 1989
- Strefa czasowa UTC+1
- Kraj Wielka Brytania
- www http://www.scottishrally.co.uk/
- Miejsce RSAC Motorsport Limited Board
- Wyniki ewrc-results.com
- Last updated 6 stycznia 2022 - 17:40:09 UTC
- Mapowany przez Steve Rennie
- Powiązane rajdy
Mistrzostwa
- ERC - European Rally Championship
- BRC - MSA British Rally Championship
- SRC - Scottish Rally Championship
Przewodnik
piątek 9. czerwca 1989 pokaż na mapie | |||||
verified_user | Badanie Kontrolne (Glasgow - Scottish Exhibition and Conference Centre) | 10:00 |
|
||
sobota 10. czerwca 1989 pokaż na mapie | |||||
Ceremonia Startu (Glasgow - Blythswood Square) | 10:00 |
|
|||
OS 1 | Devilla | ?.?? km | 11:00 | ||
OS 2 | Blairadam | ?.?? km | 11:45 | ||
OS 3 | Knockhill | 3.057 km | 12:15 |
|
|
OS 4 | Glendevon | ?.?? km | 12:50 | ||
OS 5 | Ladywell | ?.?? km | 14:05 | ||
OS 6 | Craigvinean | ?.?? km | 14:20 | ||
OS 7 | Fonab | ?.?? km | 15:05 | ||
Park Fermé (Blair Castle) | 15:40 |
|
|||
OS 8 | Errochty | 9.656 km | 18:00 | ||
OS 9 | Drummond Hill | ?.?? km | 18:55 | ||
OS 10 | Strathyre | ?.?? km | 20:10 | ||
OS 11 | Renagour | ?.?? km | 21:00 | ||
OS 12 | Blairvaich | ?.?? km | 21:15 | ||
OS 13 | Garadhban | ?.?? km | 21:50 | ||
OS 14 | Carron | ?.?? km | 22:35 | ||
OS 15 | Kirk O'Muir | ?.?? km | 22:45 | ||
build | Serwis A (Glasgow - Bishop Street Car Park) | 23:10 |
|
||
Park Fermé (Glasgow - Anderston Centre) | 23:55 |
|
|||
sobota - Total Special Stage Distance | 12.713km | 86 % | |||
niedziela 11. czerwca 1989 pokaż na mapie | |||||
OS 16 | Bellahouston Park | 2.092 km | 10:15 |
|
|
OS 17 | Cardrona | ?.?? km | 12:15 | ||
OS 18 | Elibank | ?.?? km | 12:40 | ||
OS 19 | Yair | ?.?? km | 13:10 | ||
OS 20 | Craik | ?.?? km | 14:15 | ||
OS 21 | Castle O'er | ?.?? km | 14:55 | ||
OS 22 | Twiglees | ?.?? km | 15:15 | ||
OS 23 | Ae | ?.?? km | 16:15 | ||
OS 24 | Dalbeattie | ?.?? km | 17:40 | ||
Park Fermé (Castle Douglas) | 18:15 |
|
|||
niedziela - Total Special Stage Distance | 2.092km | 14 % | |||
poniedziałek 12. czerwca 1989 pokaż na mapie | |||||
OS 25 | Glengap 1 | ?.?? km | 03:40 | ||
OS 26 | Clatteringshaws 1 | ?.?? km | 04:35 | ||
OS 27 | Goat Park 1 | ?.?? km | 05:05 |
|
|
OS 28 | Kirroughtree 1 | ?.?? km | 05:25 | ||
OS 29 | Glengap 2 | ?.?? km | 06:30 | ||
OS 30 | Clatteringshaws 2 | ?.?? km | 07:25 | ||
OS 31 | Goat Park 2 | ?.?? km | 07:55 |
|
|
OS 32 | Kirroughtree 2 | ?.?? km | 08:10 | ||
OS 33 | Glentrool | ?.?? km | 09:05 | ||
OS 34 | Linfern | ?.?? km | 09:35 | ||
OS 35 | Knockdon | ?.?? km | 09:50 | ||
Ceremonia Mety (Glasgow - Blythswood Square) | 12:30 |
|
|||
Total Special Stage Distance | 14.805km |
Lokalny Czas: 15:14 [UTC+1]
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_up
Współrzędne GPS
Współrzędne
GEO QR-Code
Pokaż Ikony
keyboard_arrow_down