Southern Cross International Rally 1968
Informacje Ogólne
- Uwagi
-
- Oficjalne długości etapów trasy różnią się znacznie od mierzonych długości z oficjalnej mapy.
- Etapy nie mają oficjalnych nazw, lub są nazwane na cześć sponsorów, więc zostały tutaj przemianowane na poprzednie etapy lub pobliskie zabytki.
-
Schedule is approximate.
The second part of Day 2 between Bruthen and Melbourne was significantly affected by severe weather resulting in many cancelled stages. The same weather event caused several stages on Day 3 to be cancelled due to fallen trees.
- Wcześniejsze Edycje 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 (15)
- Data 9. - 13. października 1968
- Strefa czasowa UTC+10
- Kraj Australia
- Długość całkowita 3500.323 km
- www https://southerncrossrally.blogspot.com/
- Miejsce Australian Sporting Car Club
- Wyniki ewrc-results.com
- Tagi Surfers Paradise, Gold Coast Southern Cross International Rally 1968 trasa, Southern Cross International Rally 1968 Rajd, Southern Cross International Rally 1968 mapa rajdu, Southern Cross International Rally 1968 rajdu, Southern Cross International Rally 1968 harmonogram, Southern Cross International Rally 1968 OS, Southern Cross International Rally 1968 Odcinek Specjalny, Southern Cross International Rally 1968 Mapy
- Last updated 10 listopada 2022 - 07:21:34 UTC
- Mapowany przez LFBF
Przewodnik
środa 9. października 1968 pokaż na mapie | |||||
Ceremonia Startu (Martin Place) | 12:30 |
|
|||
OS 2 | Hillclimb | 1.609 km | 14:00 |
|
|
OS 3 | Dirt Circuit | 1.609 km | 14:30 |
|
|
build | Serwis Mobilny A (Liverpool) - 10min | 15:45 |
|
||
OS 5 | Mount Kiera | ?.?? km | 17:15 | ||
build | Serwis Mobilny B (Wollongong) - 30min | 17:45 |
|
||
OS 8 | Deans Gap | 26.457 km | 19:45 | ||
OS 10 | Wandandian | 9.173 km | 20:17 | ||
OS 12 | Conjola | 17.863 km | 20:39 | ||
build | Serwis Mobilny C (Milton) - 60min | 21:25 |
|
||
OS 14 | Morton | 28.598 km | 22:25 | ||
OS 15 | Tumblebar (ANULOWANY) | 10.734 km | 22:50 | ||
OS 16 | Shallow Crossing | 17.268 km | 23:01 | ||
OS 17 | Currowan | 29.386 km | 23:18 | ||
OS 18 | Runnymead | 22.9 km | 23:46 | ||
środa - Total Special Stage Distance | 165.597km | 11 % | |||
czwartek 10. października 1968 pokaż na mapie | |||||
OS 19 | Mogendoura | 28.131 km | 00:10 | ||
build | Serwis Mobilny D (Moruya) - 10min | 00:40 |
|
||
OS 21 | Araluen | 68.638 km | 01:00 | ||
OS 22 | Monga | 13.679 km | 02:04 | ||
build | Serwis Mobilny E (Braidwood) - 10min | 02:30 |
|
||
OS 24 | Old Northern Road | 14.194 km | 03:00 | ||
OS 16 | The Ridgeway | 0.917 km | 03:50 |
|
|
build | Serwis Mobilny F (Queanbeyan) - 60min | 04:15 |
|
||
Park Fermé Wjazd (Canberra) | 05:45 |
|
|||
Park Fermé Wyjazd (Canberra) | 16:30 |
|
|||
OS 30 | Sunshine Crossing | 10.026 km | 17:15 | ||
OS 31 | Glendale Crossing | 15.996 km | 17:26 | ||
OS 32 | Bobeyan Road | 46.59 km | 17:41 | ||
build | Serwis Mobilny G (Berridale) - 10min | 19:07 |
|
||
OS 34 | Dalgety | 49.439 km | 20:05 | ||
OS 36 | Willis | 32.46 km | 21:15 | ||
OS 37 | Suggan Buggan | 19.601 km | 21:47 | ||
OS 38 | Wulgulmerang | 12.424 km | 22:07 | ||
OS 39 | Tulloch Ard | 80.097 km | 22:19 | ||
build | Serwis Mobilny H (Buchan) - 5min | 23:30 |
|
||
OS 41 | Tostaree | 30.11 km | 23:45 | ||
środa - Total Special Stage Distance | 422.302km | 28 % | |||
piątek 11. października 1968 pokaż na mapie | |||||
build | Serwis Mobilny I (Nowa Nowa) - 45min | 00:22 |
|
||
OS 44 | Tambo River | 24.719 km | 01:16 | ||
OS 45 | Deptford (ANULOWANY) | 50.195 km | 01:39 | ||
OS 46 | Wuk Wuk (ANULOWANY) | 23.818 km | 02:23 | ||
build | Serwis Mobilny J (Stratford) - 10min | 03:15 |
|
||
OS 48 | Walhalla (ANULOWANY) | 44.369 km | 04:10 | ||
OS 49 | Thomson River (ANULOWANY) | 11.474 km | 04:53 | ||
OS 50 | Tanjil Bren (ANULOWANY) | 51.965 km | 05:04 | ||
OS 51 | Noojee (ANULOWANY) | 33.538 km | 05:51 | ||
schedule | Punkcie Kontroli Czasu (Powelltown) (ANULOWANY) | 06:48 |
|
||
build | Serwis Mobilny K (Light Car Club) - 60min | 08:00 |
|
||
Park Fermé Wjazd (Melbourne Gallery) | 09:30 |
|
|||
Park Fermé (Melbourne Gallery) | 18:00 |
|
|||
OS 56 | Black Range | 28.195 km | 20:42 | ||
OS 58 | Maintongoon Road | 30.883 km | 21:27 | ||
OS 60 | Whitfield | 50.485 km | 22:23 | ||
OS 61 | Bread and Butter Gap | 57.888 km | 23:11 | ||
OS 62 | Merriang Loop | 14.548 km | 23:59 | ||
czwartek - Total Special Stage Distance | 422.077km | 28 % | |||
sobota 12. października 1968 pokaż na mapie | |||||
OS 63 | Slaughteryard | 7.596 km | 00:15 | ||
build | Serwis Mobilny L (Myrtleford) - 20min | 00:30 |
|
||
OS 65 | Mount Porepunkah (ANULOWANY) | 32.83 km | 01:05 | ||
build | Serwis Mobilny M (Bright) - 60min | 01:20 |
|
||
OS 68 | Trappers Gap (ANULOWANY) | 43.307 km | 02:45 | ||
OS 69 | Callaghan Creek (ANULOWANY) | 42.647 km | 03:25 | ||
OS 71 | Tallangatta Valley (ANULOWANY) | 36.21 km | 04:25 | ||
OS 73 | Jarvis Creek | 17.622 km | 05:20 | ||
OS 75 | Kurrajong Gap | 1.207 km | 06:10 |
|
|
build | Serwis Mobilny N (Hume Weir) - 60min | 06:45 |
|
||
Park Fermé Wjazd (Albury) | 08:30 |
|
|||
Park Fermé Wyjazd (Albury) | 16:00 |
|
|||
build | Serwis Mobilny O (Hume Weir) - 10min | 16:20 |
|
||
OS 79 | Hume Weir Circuit 1 (1 okr.) | 1.609 km | 16:30 |
|
|
OS 80 | Hume Weir Circuit 2 (1 okr.) | 1.609 km | 17:00 |
|
|
build | Serwis Mobilny P (Tumbarumba) - 45min | 19:05 |
|
||
OS 83 | Mannus Lookout | 6.437 km | 20:00 | ||
OS 85 | Mannus Lake | 10.138 km | 20:12 | ||
build | Serwis Mobilny Q (Tumbarumba) - 5min | 20:22 |
|
||
OS 88 | Tooma Road | 6.92 km | 20:44 | ||
OS 89 | Powerlines | 42.647 km | 20:52 | ||
OS 90 | Hardy's Mill | 36.853 km | 21:28 | ||
build | Serwis Mobilny R (Tumbarumba) - 30min | 22:20 |
|
||
OS 93 | Mannus Valley | 14.162 km | 23:00 | ||
build | Serwis Mobilny S (Tumbarumba) | 23:15 |
|
||
piątek - Total Special Stage Distance | 301.794km | 20 % | |||
niedziela 13. października 1968 pokaż na mapie | |||||
OS 95 | Argalong | 15.256 km | 00:22 | ||
OS 96 | Adjungbilly | 48.199 km | 00:37 | ||
OS 97 | Jugiong | 48.602 km | 01:20 | ||
build | Serwis Mobilny T (Jugiong) - 10min | 02:00 |
|
||
Bevandale [Show Stage] | 132.77 km | 02:15 | |||
OS 99 | Narrawa | 14.757 km | 03:55 | ||
OS 101 | Mt Werong | 27.326 km | 05:30 | ||
OS 102 | Gurnang | 13.631 km | 05:53 | ||
OS 103 | Running Stream | 5.471 km | 06:07 | ||
OS 105 | Shooters Hill | 6.839 km | 06:25 | ||
OS 106 | Sapphire Bend | 11.265 km | 06:33 | ||
OS 107 | Ponderosa | 5.89 km | 06:44 | ||
OS 108 | Willow Springs Loop | 3.379 km | 06:51 |
|
|
build | Serwis Mobilny U (Oberon) - 10min | 07:20 |
|
||
Przegrupowanie (Katoomba) | 08:45 |
|
|||
OS 112 | Bilpin Scramble Track | 3.218 km | 11:00 |
|
|
Ceremonia Mety (Bondi) | 14:00 |
|
|||
sobota - Total Special Stage Distance | 203.833km | 13 % | |||
Total Special Stage Distance | 1515.603km | ||||
Total Liaison Distance | 1984.72km | ||||
Total Rally Distance | 3500.323km |
Lokalny Czas: 19:40 [UTC+10]
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_up
Współrzędne GPS
Współrzędne
GEO QR-Code
Pokaż Ikony
keyboard_arrow_down